Naujienos
  • UAB „Medienos era" įgyvendino projektą „FSC diegimas UAB "Medienos era" siekiant įgyti konkurencinį pranašumą ir padidinti eksportą", finansuojamą 2007-2013 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos Regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.Projek... Plačiau »
  • Gražios, ryškių linijų knygų spintos „Medienos Era“ turi fantastišką rankų darbo, pagamintą iš natūralaus ąžuolo, bei jungiantį praktiškumą ir stilių, knygų spintų asortimentą. Elegantiška ir tuo pačiu paprasta Rasa knygų spinta su storu 3cm rėmu ir reguliuojamomis lentynomis, kurios atitinka i... Plačiau »
  • Nuolaidų metas!

    „Medienos era" baldų salone - stalų išpardavimas! Kviečiame apsilankyti ir įsigyti kokybiškus, stilingus stalus už ypač mažą kainą. Šiuo metu turime įvairių formų, spalvų ir dizainų stalų Jūsų namams, kurių kaina nuo 400Lt!  Plačiau »
Paieška:

Ąžuolinės lentynos > Pakabinama lentyna

Natūralaus ąžuolo pakabinama lentyną, padengta linų sėmenų aliejumi

266.00 Lt


Ąžuolinės lentynos > Pakabinamos lentynos (Beicuota juoda spalva)

Natūralaus ąžuolo pakabinamos lentynos, beicuotos juoda spalva ir padengtos linų sėmenų aliejumi

251.00 Lt


Ąžuolinės lentynos > Pakabinamos lentynos (Beicuota pilka spalva)

Natūralaus ąžuolo pakabinamos lentynos, beicuotos pilka spalva ir padengtos linų sėmenų aliejumi

611.00 Lt


Ąžuolinės lentynos > Pakabinamos lentynos (Beicuota tamsiai ruda spalva)

Natūralaus ąžuolo pakabinamos lentynos, beicuotos tamsiai ruda spalva ir padengtos linų sėmenų aliejumi

363.00 Lt


Ąžuolinės pakabinamos lentynos

Ąžuolinės pakabinamos lentynos yra labai populiarios namuose, kuriuose yra židinys. Jei kaminas yra per vidurį sienos, jis sukuria dvi nišas, kurias galima paversti spintomis, knygų spintomis, ar tiesiog atviromis lentynomis. Lentynose labai patogu laikyti ir eksponuoti knygas ar kitus daiktus, kurie yra verti Jūsų ir kitų dėmesio, užuot juos paslėpus spintoje. Nors pakabinamos ąžuolinės lentynos gali būti tvirtinamos prie sienos arba kampuose, lentynos nišose gali atlaikyti daug didesni svorį negu lentynos kur kitur. Nematomi laikikliai yra lengvai pritvirtinami, todėl be jokio vargo galėsite tai padaryti patys arba mūsų profesionalūs staliai Jums padės.